Najlepšia kryptomena na investovanie v 2024

Najlepšia kryptomena na investovanie

Najlepšia kryptomena na investovanie v sprievodcovi

Kryptomena alebo digitálna mena je internetová mena navrhnutá tak, aby fungovala ako virtuálne výmenné médium, kde sa v databáze, zvyčajne v distribuovanej účtovnej knihe, udržiavanej softvérovým programom, zaznamenávajú len údaje o vlastníctve jednotlivých mincí. V porovnaní s tradičným virtuálnym obchodovaním na Forexe, pri ktorom dochádza k výmene meny medzi kupujúcimi a predávajúcimi na bežných trhoch, kryptografická kniha vydáva svoju menu a obchoduje s ňou elektronicky s ostatnými používateľmi na celom svete. Na rozdiel od obchodovania na tradičných hlavných trhoch môže kryptografická účtovná kniha manipulovať so svojím trhom. Táto schopnosť manipulovať s trhom im umožňuje získať konkurenčnú výhodu a profitovať z úspešných obchodov.

Mnohí investori sa nad investovaním do kryptomien príliš nezamýšľali, nehovoriac o tom, že by vedeli, ako fungujú. Keďže však cena Bitcoinu každých pár dní prudko stúpa, mnohí obchodníci sa ocitli v situácii, keď majú k dispozícii množstvo nových investícií. Našťastie im túto úlohu môže uľahčiť niekoľko dobrých online brokerov. Tu je to, čo potrebujete vedieť o týchto druhoch investícií. Uistite sa, že ste preskúmali meny, ktoré vás zaujímajú, a pochopte, že obchodovanie s kryptomenami je vysoko rizikové.

Dobrým príkladom meny kryptografickej knihy by mohol byť brazílsky real, ktorý je známy ako brazílsky real. Táto investícia je veľmi stabilná, ale ako pri všetkých investíciách by ste mali pochopiť, že ak nebudete sledovať trendy, môžete prísť o peniaze. Platí to najmä vtedy, ak nakupujete a obchodujete s menami v rôznych obdobiach roka. Príkladmi mesiacov, ktoré by ste mali zvážiť, sú január, kedy je hodnota brazílskeho realu za mincu najvyššia, a marec, kedy ceny klesajú.

K dispozícii sú rôzne ďalšie kryptomeny vrátane Dash, LTC, Doge, Peercoin, Litecoin a Maidsafe. Najpopulárnejšou z nich je nepochybne Bitcoin, ktorý je v súčasnosti najpopulárnejšou kryptomenou na svete. Ľudia, ktorí kupujú alebo predávajú mince, tak robia preto, aby ich vymenili za skutočné peniaze, aby premenili aktuálnu hodnotu svojho portfólia na hodnotu kryptomeny, ktorú chcú vymeniť. Tento proces sa zvyčajne označuje ako forking, pretože pôvodný protokol, ktorý riadi prevod pôvodnej meny (bitcoinov) na novú digitálnu menu (litecoin), sa nazýva fork.

Najlepšia kryptomena, do ktorej môžete investovať

Globálna ekonomika čelila v roku 2020 finančným problémom v dôsledku masívnej pandémie koronavírusu a výluk vo väčšine krajín. Strach z globálnej recesie prinútil investorov obrátiť sa na kryptomeny na obchodovanie. Mnohí verili, že je to najlepšia možná alternatíva pri zabezpečení sa proti ekonomickým hrozbám. Avšak pri množstve kryptomien na svete, do ktorej kryptomeny je najlepšie investovať?

Bitcoin

Bitcoin je digitálna mena, ktorá funguje podobne ako akákoľvek iná mena, napríklad americké doláre, eurá, jeny atď. Na rozdiel od tradičných mien sú však bitcoiny skutočné peniaze, ktoré možno sledovať a obchodovať s nimi. Aby ste pochopili, ako funguje, je potrebné mať základné znalosti o transakčnom systéme a o tom, ako funguje s tradičnými menami. Prvým krokom, ktorý sa uskutoční, keď sa kupujúci a predávajúci rozhodnú obchodovať s bitcoinami, je vklad na špecializovaný účet. Tento účet sa nazýva BTC, čo je skratka pre Bitcoiny. Potom sa všetky transakcie medzi oboma stranami uskutočňujú prostredníctvom trhu s virtuálnou menou. Tento trh je podobný burze cenných papierov, ale namiesto akcií a majetkových účastí sa na ňom používajú virtuálne peniaze. Hlavným rozdielom medzi nimi je, že predaj a nákup bitcoinov sa uskutočňuje výlučne online.

V priebehu desiatich rokov vznikli tisíce ďalších kryptomien. Bitcoin bol bezpochyby prvou a stále je jednou z najlepších kryptomien, do ktorých možno investovať. Zatiaľ čo mnohé meny prišli a odišli, Bitcoin sa stále posúva vpred s prekvapivým historickým maximom v novembri 2020 na úrovni 19 857 USD. Od začiatku roka do konca roka dosiahol zisk 177 percent.

Podľa analytikov sa predpokladá, že silný rast Bitcoinu bude pokračovať aj v 2024 a dokonca aj neskôr. Vzhľadom na rastúcu infláciu a rastúci inštitucionálny dopyt bude cena Bitcoinu určite rásť počas celého 2024 aj neskôr. Následne môže cena BTC dokonca postupne dosiahnuť míľniky 100 000 USD, 170 000 USD a 318 000 USD.

Bitcoin sa líši od fiat peňazí. Je decentralizovaný a nie je kontrolovaný žiadnou organizáciou. Umožňuje vysokú rýchlosť transakcií a je odolný voči manipulácii. Pri Bitcoine sa pri transakciách nevyžaduje žiadny sprostredkovateľ. Na druhej strane fiat peniaze vydáva vláda a kontrolujú ich centrálne banky. Každá transakcia si vyžaduje sprostredkovateľa a niekedy môžu transakcie trvať hodiny.

Preto je podľa nášho názoru Bitcoin najlepšou kryptomenou, do ktorej môžete investovať.

Dogecoin

Dogecoin bol vytvorený ako alternatíva k populárnej a všeobecne uznávanej virtuálnej mene, americkému doláru. Zatiaľ čo mnohí ľudia stále považujú Dogecoin za trochu smiešny, iní sa podujali premeniť svoje Dogecoiny na skutočné peniaze, aby ich mohli použiť na výdavky alebo na investičné účely. Ak si chcete kúpiť akúkoľvek formu kryptomeny, nezabudnite na Dogecoin.

Ethereum

Jednou z najpopulárnejších kryptomien je Ethereum. Hlavným dôvodom, prečo je taká populárna, je jej používanie ako platformy pre inteligentné kontrakty. Inteligentné kontrakty sú programy, ktoré bežia v sieti Ethereum a sú určené na vykonávanie ľubovoľného počtu rôznych operácií. Ak by som napríklad v sieti Ethereum kúpil nejaký ether, tórium alebo inú menu a chcel by som ju predať za ether, potom by som pomocou svojho počítača mohol napísať kód inteligentnej zmluvy, ktorý by automaticky previedol hodnotu z môjho účtu na ich účet bez toho, aby som musel kontaktovať niekoho iného.

Predpokladá sa, že 2024 bude pre Ethereum sľubný po jeho skvelom výkone v roku 2020. V roku 2020 sa investori snažili odkloniť od tradičných investícií a investovať do kryptomien ako najlepšej alternatívy. Ethereum bolo koncom roka 2020 druhou najvýkonnejšou kryptomenou po Bitcoine. Jeho trhová kapitalizácia predstavuje 68,127 miliardy USD.

Ethereum začínalo v roku 2020 na hodnote približne 125 USD a do konca roka vyskočilo na približne 600 USD, pričom jeho hodnota za rok vzrástla o 380 %. V súčasnosti sa mnohí domnievajú, že Ethereum je najlepšia kryptomena, do ktorej sa oplatí investovať 2024. Je to najmä preto, že open-source blockchainová sieť tejto kryptomeny je najviac preferovaná pre decentralizované aplikácie alebo dApps. Jej platforma (ETH) podporuje Aave (AAVE), Maker (MKR), Uniswap (UNI) a niekoľko ďalších kryptomien.

Ripple

Ripple vznikol v roku 2013 a počas krátkeho obdobia si získal obrovskú popularitu. Ide o alternatívny systém finančných platieb, ktorý uľahčuje cezhraničné platby. Túto kryptomenu prijalo viac ako 100 finančných inštitúcií na celom svete.

Blokový reťazec Ripple je v súčasnosti prítomný v štyridsiatich krajinách. Prijalo ho približne 300 poskytovateľov vrátane HSBC Holdings, JP Morgan, American Express a Banco Santander. Bank of America a HDFC Bank Limited sú najnovšími príkladmi, ktoré začali podporovať RippleNet.

Správa oficiálnych menových a finančných inštitúcií (OMFIF) odhalila, že Ripple sa môže umiestniť ako najlepšia alternatíva k SWIFT.

Litecoin

Ďalšou populárnou kryptomenou, do ktorej možno v súčasnosti investovať, je Litecoin. Vytvoril ju Charles Lee ako alternatívu k v tom čase populárnejšiemu a všeobecne akceptovanému kryptografickému štandardu, hotovosti. Litecoin má nižšiu trhovú hodnotu jednej mince ako Thorium, ale jeho výhodou je oveľa kratšie obdobie obchodovania vďaka nižšej cene. Oplatí sa ho sledovať aj preto, že sa očakáva, že cena Litecoinu v nasledujúcich mesiacoch a rokoch výrazne vzrastie. Ak si myslíte, že Litecoin má potenciál, ktorý stojí za pozornosť, mali by ste sa o túto zaujímavú novú technológiu hlbšie zaujímať.

V súčasnosti sa Litecoin pohybuje na úrovni 87 USD a to je pre investorov, ktorí hľadajú investičné alternatívy v 2024, celkom prijateľné. Jeho trhová kapitalizácia je na úrovni 5,792 miliardy dolárov. Aj keď v roku 2020 nebol najvýkonnejšou kryptomenou, stále sa udržal v prvej desiatke kryptomien na svete s prebiehajúcou pandémiou. Preto ju možno považovať za jednu z najlepších kryptomien na investovanie v 2024.

Niektorí analytici odvetvia sa dokonca domnievajú, že cena Litecoinu môže v nasledujúcich rokoch rásť, pričom do roku 2024 sa môže vyšplhať až na 347 USD.

Tron

Tron bol vytvorený s cieľom spôsobiť revolúciu v zábavnom priemysle. Pôvodne bol spustený v sieti Ethereum. Spolupracoval s korporátnymi gigantmi, ako sú Baidu, čínsky Netflix, Baofeng, oBike a Samsung.

Ako platforma na zdieľanie obsahu umožňuje ekosystém TRON používateľom vytvárať alebo zdieľať obsah a následne získať odmenu TRX, transparentný systém monetizácie, o ktorom sa tvrdí, že je lepší ako tie, ktoré používajú iné sociálne siete. Okrem toho nevyžaduje žiadneho sprostredkovateľa ako GooglePlay a AppStore.

V polovici roka 2020 vydala jej platforma TRON 4.0 Great Voyage, aktualizáciu vybavenú funkciami ochrany súkromia a inteligentnými zmluvami.

Verdikt Najlepšia kryptomena na investovanie

Vyššie uvedené kryptomeny patria medzi najpopulárnejšie kryptomeny súčasnosti. Aj keď existujú desiatky ďalších, v snahe o rýchle zbohatnutie vám veľmi nepomôžu. Z týchto dôvodov musíte mať otvorené oči pre všetky novovznikajúce formy kryptomien. Je tiež dôležité, aby ste sa naučili, kedy by ste mali investovať do konkrétnej formy kryptomeny. Vďaka tomu sa už nikdy nebudete musieť obávať, že prídete o všetky svoje ťažko zarobené peniaze v dôsledku nejakých nových podvodov, ktoré kolujú na trhu.

Otázka, do ktorej kryptomeny je najlepšie investovať 2024, bude pretrvávať počas celého roka, pričom odvetvie kryptomien v neskoršej polovici roka 2020 prudko vzrastie. Hoci je podľa nášho názoru Bitcoin najlepšou kryptomenou na investovanie, aj ostatné kryptomeny, ktoré sme navrhli v tomto článku, sú skvelými možnosťami investovania. V konečnom dôsledku to závisí od toho, koľko kapitálu máte a ktoré faktory pri investovaní uprednostňujete.

Zozbierali sme tisíce údajov a napísali sprievodcu, ktorý vám pomôže nájsť najlepšiu kryptomenu na investovanie pre vás. Naším cieľom je, aby vám tieto informácie pomohli vybrať si dôveryhodného, seriózneho a profesionálneho brokera, ktorý dokáže uspokojiť vaše potreby v oblasti online obchodovania. Nižšie sme zostavili zoznam toho, čo považujeme za najlepšie investičné platformy pre kryptomeny.

Kontrolný zoznam renomovaných kryptomien na investovanie

Pri výbere online brokera pre obchodovanie s kryptomenami Cryptocurrency Investment Platforms je potrebné zvážiť niekoľko dôležitých faktorov.

 • Skontrolujte, či má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms aspoň dvojročnú históriu.
 • Skontrolujte, či má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms primerane veľkú zákaznícku podporu v počte aspoň 15.
 • Spadá broker Cryptocurrency Investment Platforms pod reguláciu z jurisdikcie, ktorá môže brať brokera na zodpovednosť za jeho pochybenia; alebo v lepšom prípade zohráva úlohu arbitra v prípade väčších sporov.
 • Overte si, či má broker Cryptocurrency Investment Platforms možnosť vybaviť vklady a výbery do 2 až 3 dní. To je dôležité pri výbere finančných prostriedkov.
 • Má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms medzinárodné zastúpenie vo viacerých krajinách. To zahŕňa prezentácie a školenia na miestnych seminároch.
 • Uistite sa, že váš Cryptocurrency Investment Platforms dokáže zamestnať ľudí z rôznych miest sveta, ktorí dokážu lepšie komunikovať v miestnom jazyku.

Náš tím pre vás nižšie uviedol zoznam maklérov, ktorí spĺňajú vaše kritériá. Všetky údaje o makléroch sme zhrnuli do porovnávacej tabuľky. Posuňte sa smerom nadol.

Naša porovnávacia tabuľka maklérov nižšie vám umožňuje porovnať nižšie uvedené funkcie maklérov ponúkajúcich investičné platformy pre kryptomeny.

Tieto funkcie porovnávame preto, aby sme vám uľahčili informovaný výber.

 • Minimálny vklad na otvorenie účtu.
 • Dostupné spôsoby financovania pre nižšie uvedené investičné platformy Cryptocurrency.
 • S čím môžete obchodovať u jednotlivých maklérov.
 • Obchodné platformy, ktoré títo makléri ponúkajú.
 • Typ spreadu (ak sa uplatňuje) pre každého makléra.
 • Úrovne ponúkanej zákazníckej podpory.
 • Uvádzame, či každý maklér ponúka účty Micro, Standard, VIP a islamské účty.

Porovnanie 15 najlepších investičných platforiem pre kryptomeny v roku 2024

Tu sú uvedené najlepšie investičné platformy pre kryptomeny.

Porovnajte si vedľa seba investičné platformy pre kryptomeny min. vklady, reguláciu, sídlo, výhody, spôsoby financovania a poplatky.

Všetci nižšie uvedení makléri sú Cryptocurrency Investment Platforms. Viac informácií o tom, čo ponúkajú, sa dozviete nižšie.

IC Markets

Založené: 2007
Ústredie: Austrália
Počet klientov: 180,000+
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Austrálska komisia pre cenné papiere a investície (ASIC), Úrad pre finančné služby (FSA), Cyperská komisia pre cenné papiere a burzu (CySEC).

* straty môžu prekročiť vklady

Plus500

Založené: 2008
Ústredie: Izrael
Počet klientov: 22+ miliónov
Ochrana pred záporným zostatkom: **áno
Garantované STOP príkazy: áno

Regulátor

FCA (#509909), CySEC (#250/14), (ACN 153301681), ASIC v Austrálii AFSL #417727, FMA na Novom Zélande, FSP #486026 a FSP #47546 v Južnej Afrike, Seychelský úrad pre finančné služby (Číslo licencie SD039),(UEN 201422211Z) na trhoch Singapurského menového úradu (MAS Licence CMS100648-1), FSCA (Úrad pre dohľad nad finančným sektorom)

* 82% účtov retailových investorov utrpelo stratu pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov

**v súlade s európskymi predpismi

RoboMarkets

Založené: 2012
Ústredie: Cyprus
Počet klientov: 150 000+
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantované STOP LOSS: áno

Regulátor

Cyperská komisia pre cenné papiere (CySEC)

* straty môžu prekročiť vklady

Instaforex

Založené: 2008
Ústredie: Rusko
Počet klientov: 10 000+
Ochrana pred záporným zostatkom: nie
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Cyperská komisia pre cenné papiere (CySEC)

* váš kapitál je ohrozený

Vantage

Založené: 2008
Ústredie: Austrália
Počet klientov: 10,000+
Ochrana pred záporným zostatkom: nie
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Austrálska komisia pre cenné papiere a investície (ASIC)

* váš kapitál je ohrozený

easyMarkets

Založené: 2009
Ústredie: Cyprus, Austrália
Počet klientov: 142,500+
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantované STOP LOSS: áno

Regulátor

Cyperská komisia pre cenné papiere (CySEC), Austrálska komisia pre cenné papiere a investície (ASIC)

* váš kapitál je ohrozený

Trading 212

Založené: 2006
Sídlo spoločnosti: UK
Počet používateľov: 15 000 000+
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantované STOP LOSS: áno

Regulátor

Orgán pre finančné správanie (FCA), Komisia pre finančný dohľad (FSC)

* straty môžu prekročiť vklady

Pepperstone

Založené: 2010
Sídlo spoločnosti: Austrália
Počet používateľov: 89 000+
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Federal Financial Supervisory Authority (BaFin), Dubai Financial Services Authority (DFSA), Capital Markets Authority of Kenya (CMA), Pepperstone Markets Limited je registrovaná na Bahamách (číslo 177174 B), má licenciu od Securities Commission of the Bahamas (SCB) číslo SIA-F217

* straty môžu prekročiť vklady

NordFX

Založené: 2008
Sídlo spoločnosti: Mauricius
Počet používateľov: 10 000+
Ochrana pred záporným zostatkom: nie
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Cyperská komisia pre cenné papiere (CySEC), licencia č.: 209/13, registračné číslo VFSC 15008

* straty môžu prekročiť vklady

FP Markets

Založené: 2005
Sídlo spoločnosti: Austrália
Počet používateľov: 10 000+
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantovaná STOP LOSS: nie

Regulátor

Austrálska komisia pre cenné papiere a investície (ASIC), Cyperská komisia pre cenné papiere a burzu (CySEC)

* váš kapitál je ohrozený

FxPro

Založené: 2006
Sídlo spoločnosti: UK
Počet používateľov: 1 866 000+
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Financial Sector Conduct Authority (FSCA), Securities Commission of the Bahamas (SCB)

* váš kapitál je ohrozený

Admirals

Založené: 2001
Sídlo spoločnosti: UK
Počet používateľov: 10 000+
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC)

* váš kapitál je ohrozený

AvaTrade

Založené: 2006
Sídlo spoločnosti: Írsko
Počet používateľov: 300 000
Ochrana pred záporným zostatkom: nie
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Austrálska komisia pre cenné papiere a investície (ASIC), Úrad pre finančné služby (FSA), Úrad pre dohľad nad finančným sektorom Južnej Afriky (FSCA), Rada pre finančnú stabilitu (FSB), Poľský úrad pre finančný dohľad (KNF)

* váš kapitál je ohrozený

XM

Založené: 2009
Sídlo spoločnosti: Cyprus
Počet používateľov: 3 500 000
Ochrana pred záporným zostatkom: áno
Garantované STOP LOSS: nie

Regulátor

Komisia pre finančné služby (FSC), Cyperská komisia pre cenné papiere (CySEC), Austrálska komisia pre cenné papiere a investície (ASIC)

* váš kapitál je ohrozený

Všetky investičné platformy pre kryptomeny podrobnejšie

Môžete porovnať hodnotenia investičných platforiem Cryptocurrency, min. vklady, ktoré broker ponúka, spôsoby financovania, platformy, typy spreadov, možnosti zákazníckej podpory, reguláciu a typy účtov vedľa seba.

Ďalej máme aj hĺbkový článok Top investičné platformy pre kryptomeny za 2024.

Najlepšia kryptomena na investovanie pre 2024 sprievodca naposledy aktualizovaný dňa May 25, 2024

Najlepšie kryptomena investovať do Vysvetlené

Obchodovanie na finančných trhoch s Best Cryptocurrency to Invest In pri nestabilných podmienkach môže byť náročné aj pre skúsených obchodníkov.

Okrem vzdelávacích a iných zdrojov sprístupnených online je ďalším dôležitým faktorom, ktorý by mali obchodníci zvážiť pri hľadaní Best Cryptocurrency to Invest In, platforma, ktorú Best Cryptocurrency to Invest In ponúka.

Vyberte si Best Cryptocurrency to Invest In, ktorá je na čele inovácií a všeobecne sa považuje za lídra v odvetví.

Ak chcete získať prístup na finančné trhy, budete potrebovať Best Cryptocurrency to Invest In, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

6 Faktory, ktoré treba zvážiť pri výbere najlepšej kryptomeny na investovanie

Pri výbere makléra, ktorý je pre vás vhodný, sa riaďte týmito piatimi pravidlami:

Sú vaše najlepšie kryptomena investovať do dôveryhodné a zavedené?

Hľadajte makléra, ktorý má dobré výsledky/ dlhovekosť na trhu, aby vaša stratégia bola vaším prvoradým záujmom pri orientácii na trhoch. Najlepšie hodnoteným brokerom Best Cryptocurrency to Invest In je IC Markets. Spoločnosť IC Markets bola založená v roku 2007 a funguje už 12 rokov, pričom jej sídlo sa nachádza v Austrálii.

Spoločnosť IC Markets je regulovaná. To znamená, že IC Markets sú pod dohľadom a ich správanie kontrolujú regulačné orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Ďalším najlepšie hodnoteným maklérom je Roboforex.

Roboforex bol založený v roku 2009 a v prevádzke je už 9 rokov Roboforex má sídlo na Cypre.

Roboforex je regulovaný. To znamená, že nad Roboforex dohliadajú a jeho správanie kontrolujú regulačné orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Sú najlepšie kryptomeny investovať do svetového lídra?

Vyberte si makléra, ktorý je na čele inovácií a všeobecne sa považuje za lídra v odvetví. IC Markets Segreguje finančné prostriedky klientov a ponúka viac ako 2250 nástrojov. IC Markets ponúka online obchodnú platformu, ako aj mobilnú platformu, ktorá klientom umožňuje jednoduchý prístup na trhy.

Okrem toho platforma IC Markets umožňuje prístup na rôzne finančné trhy po celom svete. Spoločnosť IC Markets je svetovým lídrom, pokiaľ ide o inovácie, a neustále hľadá spôsoby, ako sa zlepšovať a udržiavať si konkurenčnú výhodu.

Ďalšou dobrou voľbou pri hľadaní najlepšej kryptoburzy na investovanie je Roboforex. Roboforex segreguje finančné prostriedky klientov a ponúka viac ako 100 nástrojov.

IC Markets

Počet aktív: 232

Platformy: MT4, MT5, Mirror Trader, ZuluTrade, Web Trader, cTrader, Mac

FX / Meny

Forex páry: 65
Hlavné forexové páry: áno
Menšie Forex páry: áno
Exotické Forex páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

19 ponúkaných komodít
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Počet: 110
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
USA akcie: áno
Nemecké akcie: áno
Japanese shares: áno

*straty môžu prekročiť vklady

Plus500

Počet aktív: 2000+

Platformy: vlastná obchodná platforma

CFD FX / Meny

Forex páry: 60+
Hlavné forexové páry: áno
Menšie Forex páry: áno
Exotické Forex páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkaných komodít: 22
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Počet: 30+
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
USA akcie: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* 82% účtov retailových investorov utrpelo stratu pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov

RoboMarkets

Počet aktív: 12 000

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet & Mobilné aplikácie

FX / Meny

Forex páry: 35
Hlavné forexové páry: áno
Menšie Forex páry: áno
Exotické Forex páry: áno
Kryptomeny: nie

CFD Komodity

Ponúkaných komodít: 21
Kovy: áno
Energia: nie
Poľnohospodárstvo: nie

Indexy a CFD na akcie

Počet: 0
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
USA akcie: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* straty môžu prekročiť vklady

Instaforex

Počet aktív: 144+

Platformy: MT4, MT5, WebTrader, Multiterminal, Insta Tick Trader

FX / Meny

Forex páry: 30+
Hlavné forexové páry: áno
Menšie Forex páry: áno
Exotické Forex páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkaných komodít: 52+
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Počet: 98+
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
USA akcie: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* váš kapitál je ohrozený

Vantage

Počet aktív: 247

Platformy: MT4, MT5, Vantage App, ProTrader, Webtrader, Metaquotes App

FX / Meny

Forex páry: 40+
Hlavné forexové páry: áno
Menšie Forex páry: nie
Exotické Forex páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkaných komodít: nešpecifikované
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Počet: 15+
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
USA akcie: nie
Nemecké akcie: nie
Japonské akcie: nie

* váš kapitál je ohrozený

easyMarkets

Počet aktív: 230

Platformy: MT4, cTrader

FX / Meny

Forex páry: 150
Hlavné forexové páry: áno
Menšie Forex páry: áno
Exotické Forex páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkaných komodít: 35+
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Počet: 20+
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
USA akcie: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* váš kapitál je ohrozený

Trading 212

Počet aktív: 10 000+

Platformy: vlastná obchodná platforma, aplikácia pre iOS a Android, Web Trader

FX / Meny

Forex páry: 177
Hlavné forexové páry: áno
Menšie forexové páry: áno
Exotické forexové páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

14 ponúkaných komodít
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Číslo: 1731
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
Akcie v USA: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

*straty môžu prekročiť vklady

Pepperstone

Počet aktív: 1200+

Platformy: MT4, MT5, TradingView, DupliTrade, myFXbook, Mac, Web Trader, cTrader, Tablet & Mobile apps

FX / Meny

Forex páry: 70+
Hlavné forexové páry: áno
Menšie forexové páry: áno
Exotické forexové páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkané komodity: 16
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Číslo: 1100
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
Akcie v USA: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

*straty môžu prekročiť vklady

NordFX

Počet aktív: 100

Platformy: MT4, MT5, tablet a mobilné aplikácie

FX / Meny

Forex páry: 50+
Hlavné forexové páry: áno
Menšie forexové páry: áno
Exotické forexové páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponuka komodít: 20+
Kovy: áno
Energia: nie
Poľnohospodárstvo: nie

Indexy a CFD na akcie

Počítajte: 0
Akcie v Spojenom kráľovstve: nie
Počet zdieľaní v USA: nie
Akcie v Nemecku: nie
Japonské akcie: nie

*straty môžu prekročiť vklady

FP Markets

Počet aktív: 144+

Platformy: MT4, MT5, IRESS, Mac, Web Trader, Tablet a mobilné aplikácie

FX / Meny

Forex páry: 60
Hlavné forexové páry: áno
Menšie forexové páry: áno
Exotické forexové páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkané komodity: 18
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Počet: 10 000
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
Akcie v USA: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* váš kapitál je ohrozený

FxPro

Počet aktív: 430

Platforiem: MT4, MT5, cTrader, tabletové a mobilné aplikácie

FX / Meny

Forex páry: 70
Hlavné forexové páry: áno
Menšie forexové páry: áno
Exotické forexové páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkané komodity: 30
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Číslo: 1700
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
Akcie v USA: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* váš kapitál je ohrozený

Admirals

Počet aktív: 148

Platforiem: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet a mobilné aplikácie

FX / Meny

Forex páry: 40
Hlavné forexové páry: áno
Menšie forexové páry: áno
Exotické forexové páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkané komodity: 5+
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: nie

Indexy a CFD na akcie

Číslo: 64
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
Akcie v USA: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* váš kapitál je ohrozený

AvaTrade

Počet aktív: 1250

Platformy: MT4, MT5, tabletové a mobilné aplikácie

FX / Meny

Forex páry: 55
Hlavné forexové páry: áno
Menšie forexové páry: áno
Exotické forexové páry: áno
Kryptomeny: áno

CFD Komodity

Ponúkané komodity: 17
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: áno

Indexy a CFD na akcie

Číslo: 1000
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
Akcie v USA: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* váš kapitál je ohrozený

XM

Počet aktív: 1000+

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet a mobilné aplikácie

FX / Meny

Forex páry: 40+
Hlavné forexové páry: áno
Menšie forexové páry: áno
Exotické forexové páry: áno
Kryptomeny: nie

CFD Komodity

Ponúkané komodity: 5+
Kovy: áno
Energia: áno
Poľnohospodárstvo: nie

Indexy a CFD na akcie

Číslo: 30
Akcie v Spojenom kráľovstve: áno
Akcie v USA: áno
Nemecké akcie: áno
Japonské akcie: áno

* váš kapitál je ohrozený

Aké sú najlepšie kryptomeny na investovanie do provízií a poplatkov?

Uistite sa, že váš maklér je transparentný, pokiaľ ide o poplatky, a že tieto poplatky sú konkurencieschopné.

Najlepšie hodnotený maklér Best Cryptocurrency to Invest In IC Markets ponúka konkurencieschopné ponuky pre Forex, CFD, Spread Betting, obchodovanie s akciami, kryptomeny. Minimálny vklad IC Markets je 200.

Ďalší najlepšie hodnotený maklér Best Cryptocurrency to Invest In Roboforex ponúka Forex, CFD. Roboforex minimálny vklad je 1. Upozorňujeme, že akákoľvek dostupnosť kryptomien u ktoréhokoľvek brokera podlieha regulácii.

IC Markets

Min. vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: rôzne
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov s CFD: áno

* straty môžu prekročiť vklady

Plus500

Min. vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: áno
Provízia z obchodov CFD: nie

* 82% účtov retailových investorov utrpelo stratu pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami u tohto poskytovateľa. Mali by ste zvážiť, či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov

RoboMarkets

Min. vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: áno
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov CFD: nie

* straty môžu prekročiť vklady

Instaforex

Min. vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: rôzne
Poplatok za vklad: áno
Poplatok za nečinnosť: áno
Provízia z obchodov s CFD: áno

* váš kapitál je ohrozený

Vantage

Min. vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: rôzne
Poplatok za vklad: áno
Poplatok za nečinnosť: áno
Provízia z obchodov s CFD: áno

* váš kapitál je ohrozený

easyMarkets

Min. vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov CFD: nie

* váš kapitál je ohrozený

Trading 212

Minimálny vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov s CFD: nie

*straty môžu prekročiť vklady

Pepperstone

Min. vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov s CFD: nie

*straty môžu prekročiť vklady

NordFX

Minimálny vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov s CFD: áno

*straty môžu prekročiť vklady

FP Markets

Min. vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: áno
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov s CFD: áno

* váš kapitál je ohrozený

FxPro

Min. vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: áno
Provízia z obchodov s CFD: áno

* váš kapitál je ohrozený

Admirals

Min. vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov s CFD: nie

* váš kapitál je ohrozený

AvaTrade

Min. vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: nie
Provízia z obchodov s CFD: nie

* váš kapitál je ohrozený

XM

Min. vklad: 5 EUR/USD/GBP
Poplatok za výber: nie
Poplatok za vklad: nie
Poplatok za nečinnosť: áno
Provízia z obchodov s CFD: nie

* váš kapitál je ohrozený

Aké sú najlepšie kryptomeny na investovanie do spôsobov financovania a výberu?

Pri obchodovaní s Best Cryptocurrency to Invest In, ktoré má pohodlné možnosti financovania a výberu, je obchodný proces a vaše obchodné skúsenosti hladšie.

IC Markets

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: nie

* straty môžu prekročiť vklady

Plus500

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: nie
Payoneer: nie

* 82% účtov retailových investorov utrpelo stratu pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami s týmto poskytovateľom. Mali by ste zvážiť, či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov

RoboMarkets

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: nie
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: áno

* straty môžu prekročiť vklady

Instaforex

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: nie
Skrill: nie
Neteller: áno
Payoneer: nie

* váš kapitál je ohrozený

Vantage

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: nie
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: nie

* váš kapitál je ohrozený

easyMarkets

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: nie
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: nie

* váš kapitál je ohrozený

Trading 212

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: nie
Payoneer: nie

* straty môžu prekročiť vklady

Pepperstone

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: nie

* straty môžu prekročiť vklady

NordFX

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: nie
PayPal: nie
Skrill: nie
Neteller: áno
Payoneer: nie

* straty môžu prekročiť vklady

FP Markets

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: áno

* váš kapitál je ohrozený

FxPro

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: nie

* váš kapitál je ohrozený

Admirals

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: nie

* váš kapitál je ohrozený

AvaTrade

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: áno

* váš kapitál je ohrozený

XM

Bankový prevod: áno
Debetné/kreditné karty: áno
PayPal: áno
Skrill: áno
Neteller: áno
Payoneer: áno

* váš kapitál je ohrozený

Nájsť najlepšie kryptomena investovať do s Round-the-clock podporu?

Zákaznícky servis je veľmi dôležitý pri obchodovaní s Best Cryptocurrency to Invest In.

Pri investovaní a obchodovaní s maklérmi môže zákaznícka podpora predstavovať celý rad služieb zákazníkom, ktoré pomáhajú zákazníkom pri nákladovo efektívnom a správnom využívaní služieb maklérov. Môže zahŕňať pomoc pri inštalácii, školení, riešení problémov, aktualizácii a zrušení produktu alebo služby.

Zákaznícka podpora Best Cryptocurrency to Invest In môže zahŕňať služby telefonického odpovedania, podporu prostredníctvom živého chatu a e-mailovú podporu zákazníckych služieb.

IC Markets podporuje širokú škálu jazykov vrátane angličtiny, japončiny, čínštiny, poľštiny, afrikánčiny, dánčiny, holandčiny, nemčiny a ďalších.

Roboforex podporuje širokú škálu jazykov vrátane angličtiny, zjednodušenej čínštiny, tradičnej čínštiny, indonézštiny, malajzijčiny, portugalčiny, španielčiny, taliančiny, poľštiny, arabčiny, thajčiny, ruštiny a ukrajinčiny

IC Markets a Roboforex ponúkajú podporu, kde môžu klienti zavolať alebo kontaktovať asistenčnú službu prostredníctvom e-mailu alebo chatu.

IC Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ❌
Email ✅

Jazyky

Angličtina, japončina, čínština, poľština, afrikánčina, dánčina, holandčina, nemčina a ďalšie.

* straty môžu prekročiť vklady

Plus500

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ❌
Email ✅

Jazyky

Čeština, slovenčina, angličtina, japončina, čínština, poľština, dánčina, holandčina, nemčina a ďalšie.

* 82% účtov retailových investorov utrpelo stratu pri obchodovaní s rozdielovými zmluvami s týmto poskytovateľom. Mali by ste zvážiť, či si môžete dovoliť vysoké riziko straty svojich finančných prostriedkov

RoboMarkets

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

čeština, angličtina, zjednodušená čínština, tradičná čínština, indonézština, malajčina, portugalčina, španielčina, taliančina, poľština, arabčina, thajčina, ruština a ukrajinčina.

* straty môžu prekročiť vklady

Instaforex

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ❌
Email ✅

Jazyky

Čeština, slovenčina, angličtina, japončina, čínština, poľština, afrikánčina, dánčina, holandčina, nemčina a ďalšie.

* váš kapitál je ohrozený

Vantage

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, zjednodušená čínština, tradičná čínština, indonézština, malajčina, portugalčina, španielčina, taliančina, arabčina, thajčina, ruština.

* váš kapitál je ohrozený

easyMarkets

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, japončina, čínština, poľština, afrikánčina, nemčina a ďalšie.

* váš kapitál je ohrozený

AvaTrade

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

Arabčina, zjednodušená čínština, tradičná čínština, holandčina, angličtina, fínčina, francúzština, nemčina, maďarčina, taliančina, indonézština, japončina, mongolčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, švédčina, thajčina, malajčina, kórejčina a turečtina

* váš kapitál je ohrozený

XM

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

angličtina, arabčina, čínština, francúzština, gréčtina, hindčina, indonézština, japončina, kórejčina, malajčina, nemčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, švédčina, taliančina, thajčina a turečtina

* váš kapitál je ohrozený

Trading 212

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, nemčina, holandčina, španielčina, francúzština, taliančina, poľština, srbčina, nórčina, slovinčina, čeština, rumunčina, turečtina, العربية, 中文.

*straty môžu prekročiť vklady

Pepperstone

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španielčina, portugalčina, thajčina, ruština, taliančina, francúzština, nemčina, poľština, čínština, vietnamčina a arabčina

*straty môžu prekročiť vklady

NordFX

Podpora
Live Chat ❌
Telefón ❌
Email ✅

Jazyky

Indický, čínsky, arabský, brazílsky, anglický, španielsky, ruský.

*straty môžu prekročiť vklady

FP Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španielčina, portugalčina, rumunčina, bulharčina, arabčina, ruština, francúzština, taliančina, gréčtina, filipínčina, lotyština, poľština, indonézština, thajčina, malajčina, nemčina, vietnamčina.

* váš kapitál je ohrozený

FxPro

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

Arabčina, čínština, angličtina, francúzština, nemčina, maďarčina, indonézština, taliančina, japončina, kórejčina, poľština, portugalčina, ruština, španielčina, vietnamčina, gréčtina, malajčina, thajčina, turečtina, rumunčina, čeština, slovenčina

* váš kapitál je ohrozený

Admirals

Podpora
Live Chat ✅
Telefón ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španielčina, maďarčina, bulharčina, čeština, nemčina, holandčina, francúzština, estónčina, francúzština, gréčtina, lotyština, litovčina, moldavčina, chorvátčina, slovinčina, poľština, ruština, srbčina, rumunčina, ukrajinčina a chorvátčina

* váš kapitál je ohrozený

Uistite sa, že najlepšie kryptomena investovať do Ponuka komplexné zdroje obchodníka?

Uistite sa, že váš broker ponúka bezplatné zdroje, ako sú analýzy, vzdelávanie a nástroje na riadenie rizík. Vďaka bohatým znalostiam špičkových analytikov IC Markets a Roboforex spolupracujú, aby obchodníkom priniesli najnovšie správy a poznatky.

Pre väčšinu obchodníkov je prvou – a niekedy jedinou – starosťou snaha o dosiahnutie ich „výhody“. Aj keď je to spolu so zdravými návykmi pri riadení peňazí pre orientáciu na trhoch určite dôležité; tento krok sám o sebe nepredstavuje úplnú prípravu. Keď sa každý obchodník ponorí do tohto dôležitého podniku, je dôležité nezabudnúť na tie najzákladnejšie, ale rozhodujúce kroky, ako je výber najlepšieho brokera na prístup na trhy.

Prečo musí byť najlepšia kryptomena na investovanie regulovaná?

Regulovaný maklér Best Cryptocurrency to Invest In znižuje vaše riziko.

Regulácia makléra chráni spotrebiteľov. Príliš malá regulácia brokera môže viesť k nekvalitným službám a prípadne k finančným škodám.

Makléri Best Cryptocurrency to Invest In sú regulovaní, aby zabránili podvodom. Prevádzkový kapitál sprostredkovateľa a účet financovaný klientmi musia byť oddelené. To sa rovná podvodu, ak sa na vykonávanie obchodov používajú peniaze klientov. Regulácia je potrebná na to, aby sa to nestalo.

Najlepšia kryptomena na investovanie do FAQ

Aké sú najlepšie makléri investičných platforiem pre kryptomeny?

Najlepší makléri Cryptocurrency Investment Platforms, ktorí sú regulovaní, sú

IC Markets

Roboforex

AvaTrade

XM

Pepperstone

FP Markets

easyMarkets

FxPro

Trading212

 

Aký je najlepší maklér investičnej platformy Cryptocurrency?

Najlepší broker Cryptocurrency Investment Platform je IC Markets. IC Markets považujeme za jedného z najlepších brokerov Cryptocurrency Investment Platforms, pretože IC Markets aktívne využíva viac ako 180000 aktívnych obchodníkov. IC Markets ia regulovaný finančnými regulátormi 1. stupňa vrátane Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). Spoločnosť IC Markets bola založená v roku 2007 a má sídlo v Austrálii. V IC Markets si môžete otvoriť reálny obchodný účet už s vkladom 200 min.

Súvisiace Najlepšie kryptomena investovať do Recenzie

Prečítajte si naše recenzie na naše najlepšie kryptomeny na investovanie uvedené vyššie. Nižšie si môžete prečítať naše hĺbkové recenzie Najlepšia kryptomena na investovanie do.

IC Markets Recenzia

Roboforex recenzia

AvaTrade Review

XM Review

Pepperstone Review

FP Markets Review

easyMarkets Review

FxPro Review

Trading 212 recenzia

Scroll to Top