Aké sú najlepšie vlastnosti maklérskej firmy Admiral Markets

Aké sú najlepšie vlastnosti maklérskej firmy Admiral Markets

V roku 2001 začala svoju činnosť maklérska spoločnosť Admiral Markets. Austrálska komisia pre cenné papiere a investície zaregistrovala makléra a udelila mu licenciu na jeho činnosť (ASIC). S peňažným cyklom až 40 miliárd USD spoločnosť Admiral Markets v súčasnosti podniká vo viac ako 40 krajinách. Maklér je držiteľom doživotnej licencie Federálnej služby pre finančné trhy. Reguluje ho aj Úrad pre finančné správanie (FCA). Jednou z jeho charakteristických vlastností je prístup k projektu FX+. Časopis New Europe Magazine udelil spoločnosti Admiral Markets v roku 2002 ocenenie „Forex 2012“ („Best of the Best“).

V preplnenom sektore brokerov, ktorí poskytujú len málo, ak vôbec nejaké, doplnkových možností platformy MetaTrader, Admiral Markets vyniká. Admiral Markets je v tejto oblasti lídrom za vynikajúce inštruktážne materiály v roku 2022.

Regulované v Jordánsku, na Cypre, v Austrálii a na Cypre spoločnosťami ASIC, CySEC a FCA (spoločnosťou JSC).

Viac ako 48 000 klientov a viac ako 82 miliónov USD v klientskom majetku obsluhuje 340 zamestnancov spoločnosti Admiral Markets.

K dispozícii je 8 425 obchodovateľných symbolov vrátane 3 827 CFD a 4 598 burzových nástrojov (iných ako CFD) a poskytuje špeciálnu kolekciu nástrojov na kontrolu rizika z volatility.

Konkurenčná cena za EUR/USD; poplatok 6 USD sa pripočítava k celkovým nákladom 0,7 pipu za jeho účet založený na poplatkoch.

Dva faktory, ktoré odlišujú rôzne typy účtov, ktoré Admirals ponúka, sú podporovaná obchodná platforma a cenová štruktúra. Pokiaľ ide o obchodné platformy, môžete si vybrať medzi účtami MT4 a MT5, ktoré podporujú príslušné obchodné platformy MetaTrader.

Otvorenie účtu v Admirals je rýchly a jednoduchý 100% digitálny postup. Vyplnenie formulárov a predloženie všetkých požadovaných dokumentov trvá približne 30 minút. Váš účet bude potvrdený po tom, ako ho do jedného dňa otvoríte.

Keďže spoločnosť Admirals (Admiral Markets) pravidelne a transparentne vypracováva finančné výkazy, skutočnosť, že materská spoločnosť Admirals, Admirals Group, je kótovaná na burze, je z hľadiska bezpečnosti veľmi výhodná. Všetky tieto skutočnosti naznačujú vysokú úroveň bezpečnosti spoločnosti Admirals.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top