Aktualizované 17 februára, 2023 o 12:36 pm

Maklérske spoločnosti odporúčajú držať akcie spoločnosti 88 Inc

Maklérske spoločnosti odporúčajú držať akcie spoločnosti 88 Inc

Podľa nedávnej správy približne 16 maklérskych domov pridelilo akciám spoločnosti 8×8 inc. rating na úrovni „držať“. Existuje aj jeden analytik, ktorý pridelil akcii spoločnosti 8×8 rating na úrovni predať. Zatiaľ čo väčšina analytikov sa domnieva, že držanie akcií je najlepší krok. Existuje aj jeden analytik, ktorý verí v nákup akcií spoločnosti 8×8 inc.

Podľa analýzy je pre spoločnosť 8×8 inc na budúci rok stanovená cieľová hodnota približne 6 USD. Ide o priemerný cieľ stanovený viacerými maklérmi, ktorí vykonali rozsiahly prieskum technického a fundamentálneho výhľadu spoločnosti.

Podľa spoločnosti Northland Securities je ideálna cieľová cena pre akcie 8×8 na úrovni 8 USD, čo sa uvádza vo výskumnej správe zverejnenej pred niekoľkými mesiacmi.

Podobne aj ďalší analytik sa domnieva, že cieľová cena pre spoločnosť 8×8 je približne 6 – 5 USD. Podľa nich je pre akcie spoločnosti 8×8 ideálne hodnotenie neutral.

A spoločnosť Morgan Stanley prišla s ešte nižšou cieľovou cenou pre akcie 8×8 inc. Podľa nich sa bude v blízkej budúcnosti pohybovať v rozmedzí 4 – 5 USD.

Sú aj analytici, ktorí dali akcii rating s rovnakou váhou. Nedávno aj spoločnosť Wells Fargo vydala správu, v ktorej jasne uviedla, že zníži cenový cieľ spoločnosti 8×8 v rozmedzí 4 – 5 USD. Okrem toho pridelili akcii rating „underweight“. Podľa spoločnosti Wedbush však majú akcie 8×8 rating „neutral“ a cieľová cena 7 USD je veľmi primeraná.

Celkovo je výhľad na akcie 8×8 veľmi zmiešaný, keďže niektorí vyzývajú na držanie, zatiaľ čo iní na predaj a dokonca na nákup. Ale vzhľadom na vyhliadky na pomalé zvyšovanie sadzieb v roku 2023 existuje šanca, že akcie 8×8 by mohli nájsť určitú podporu trhu. Preto by bolo rozumné venovať zvýšenú pozornosť aj iným technologickým akciám v USA.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top