Pre koho je Plus500 ideálny?

Pre koho je Plus500 ideálny

Hlavnou obchodnou činnosťou spoločnosti Plus500, ochrannej známky spoločnosti Plus500 Ltd, je poskytovanie CFD s pákovým efektom, ktoré sa poskytujú prostredníctvom vlastnej obchodnej platformy cez internet a inými elektronickými prostriedkami.

Spoločnosť so sídlom v Izraeli bola založená v roku 2008 a pôsobí prostredníctvom viacerých dcérskych spoločností v Európe a ázijsko-pacifickej oblasti. Je registrovaná u potrebných regulačných orgánov. Plus500 obyvateľov Spojených štátov amerických.

Spoločnosť Plus500 Ltd., kótovaná na Londýnskej burze cenných papierov (LSE), je verejne obchodovateľnou spoločnosťou, ktorá patrí do indexu FTSE 250. Úrad pre finančné správanie (FCA #509909) má na starosti udeľovanie povolení a dohľad nad spoločnosťou Plus500UK Ltd., ktorá má sídlo v Londýne.

Plus500 je broker CFD, ktorý poskytuje prístup k obchodovaniu s opciami CFD na niekoľkých trhoch. Tie sa od bežných opcií líšia tým, že sú vyrovnané v hotovosti a umožňujú špekulatívne predpovedať cenu podkladového referenčného nástroja v budúcnosti.

Osoba, ktorá chce mať minimálne náklady na obchodovanie, prístup k širokej škále finančných trhov a jednoduché, užitočné obchodné rozhranie, by si mala vybrať Plus500. Obchodná platforma Plus500 s primeranými spreadmi a bez nákladov poskytuje prístup k viac ako 2 000 CFD. Skúsený obchodník, ktorý rád obchoduje manuálne a považuje lacnejšie náklady za ospravedlniteľné vzhľadom na absenciu dodatočných funkcií, ktoré poskytujú niektorí konkurenti, by mal byť touto platformou zaujatý.

Plus500 je samozrejme zameraný na používateľov, ktorí chcú jednoduchú obchodnú platformu bez potreby zložitých možností. Spready makléra sú primerané, čo pomáha udržiavať nízke náklady, a jeho vlastné rozhranie WebTrader sa jednoducho používa. Dohľad úradu Financial Conduct Authority poskytuje klientom Plus500 U.K. dodatočnú bezpečnosť.

Noví obchodníci si musia uvedomiť, že Plus500 ponúka iba obchodovanie s CFD. Obchodovanie s CFD je vysoko rizikové pákové obchodovanie, ktoré umožňuje špekulovať na pohyby cien. Pri obchodovaní s CFD Plus500 nevlastníte podkladové finančné aktíva. Aj keď Plus500 CFD vyžadujú nižšie vklady, ako je vaša expozícia na trhu, a môžu viesť k veľkým ziskom alebo stratám na základe vašej finančnej páky, môžete stratiť viac, ako je vaša vložená suma. Pri obchodovaní s Plus500 obchodujte len s peniazmi, ktoré si môžete dovoliť stratiť.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top