Predpoveď ceny akcií Boeingu od Credit Suisse na 220

Generálny riaditeľ Credit Suisse naznačil dokončenie dohody s Ubs v pondelok

Podľa Credit Suisse výsledky spoločnosti Boeing (BA) za prvý štvrťrok nesplnia odhady trhu. Napriek tomuto neúspechu však krátkodobý výhľad spoločnosti Boeing vyzerá veľmi dobre.

Na základe týchto informácií analytici Credit Suisse zvýšili prognózu ceny akcií spoločnosti na 220 USD. Predtým analytici Credit Suisse stanovili cieľovú cenu akcií spoločnosti na 200 USD.

Hoci sa prognóza ceny akcií spoločnosti Boeing posunula vyššie, Credit Suisse si ponechala neutrálne hodnotenie spoločnosti Boeing.

Očakáva sa, že odlev spoločnosti Boeing bude 1,96 mld.

Credit Suisse dodala, že odlev FCF za 1. štvrťrok sa očakáva vo výške 1,96 mld. dolárov, čo je menej ako odhad Wall Street vo výške 1,5 mld. dolárov.

Nemôžeme však ignorovať skutočnosť, že hodnota 1,96 miliardy USD je stále oveľa lepšia ako odlev vo výške 3,6 miliardy USD z minulého roka. Najväčším dôvodom, prečo došlo v prípade spoločnosti Boeing k zlepšeniu FCF, je likvidácia zásob 787.

Pri pohľade do budúcnosti sa Credit Suisse domnieva, že technické a dokonca aj fundamentálne vyhliadky spoločnosti Boeing (BA) sú veľmi solídne, aspoň v krátkodobom horizonte.

Okrem toho Credit Suisse tiež prezradila, že akákoľvek dobrá správa súvisiaca s úrokovými sadzbami by tiež výrazne pomohla akciám Boeing (BA) na trhu.

Celkovo sa pri vstupe do výsledkov úplne oplatí vlastniť akcie spoločnosti Boeing. Správy o prerušení zvyšovania sadzieb však pravdepodobne zohrajú kľúčovú úlohu pri určovaní ďalšieho smerovania akciového trhu ako celku.

Je tu aj nadchádzajúci parížsky letecký veľtrh, ktorý bude významnou udalosťou pre spoločnosti leteckého priemyslu, ako je Boeing. A ak sa spoločnosti podarí na výstave získať silné objednávky, ešte viac to zlepší výhľad.

Stručne povedané, Credit Suisse má na akcie Boeing býčí názor a dokonca zvýšila ocenenie akcií.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top