Predpoveď ceny Uniswapu Býčia rally by ho mohla poslať o 13 vyššie

Predpoveď ceny Uniswapu Býčia rally by ho mohla poslať o 13 vyššie

Od minulého týždňa sa Uniswap (UNI) obchoduje v býčom teritóriu, keďže investori sa teraz presúvajú na DEX a vymieňajú svoje USDC za iné tokeny.

Náhly prílev investorov viedol k vyššiemu objemu obchodovania s Uniswapom a inými tokenmi. To tiež podporuje rally na oživenie Uniswapu.

Na začiatok, údaje z DEX Uniswap odhaľujú, že obchodníci s USDC tvoria 55 % celkového objemu. Tento náhly záujem o obchodovanie prichádza v čase, keď Fed oznámil novú bankovú úverovú facilitu.

Správa o CPI je pre krypto pozitívna

Uniswap, Bitcoin (BTC) a ďalšie mince sa po správe o CPI v USA zmenili na býčie. Trh očakával negatívne prekvapenie, ale údaj na úrovni 6,0 % trhy akosi upokojil.

Ak sa nákupný tlak ešte zintenzívni, token UNI predĺži aj svoju súčasnú rally a môže dosiahnuť 6,362 USD (50 EMA). Potom budú ďalšou zjavnou rezistenciou ďalšie línie EMA, ako napríklad 100 a 200, na dennom grafe.

Línia 200 EMA (denná) sa nachádza v blízkosti 6,581 USD a v porovnaní s líniou 50 alebo 100 EMA sa ukáže ako hlavná prekážka.

Po zdolaní 200 EMA býkmi UNI bude ďalšou rezistenciou cenová úroveň 7,212 USD. Túto úroveň 20. februára 2021 býci UNI bezvýsledne testovali.

Experti sa domnievajú, že prelomenie úrovne 7,212 USD zmení býčí sentiment na UNISWAP. V skutočnosti by to token posunulo približne o 13 % – 14 % vyššie, než je jeho súčasná obchodná úroveň.

Na druhej strane je tu aj možnosť, že Uniswap by mohol zmeniť smer a začať sa obchodovať nižšie. V takom prípade sa 100 EMA (denný) prítomný v blízkosti 6,318 USD ukáže ako veľmi užitočný pre býkov.

V najhoršom prípade by prelomenie tohto horizontálneho supportu posunulo UNISWAP k dotyku supportu na úrovni 6,294 USD. Medzitým však tendencie a prognózy stanovené odborníkmi smerujú nahor.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top