Prognóza spoločnosti DOGE: Očakáva sa 40 % nárast s cieľovou hodnotou 0,0952 USD

Prognóza spoločnosti DOGE: Očakáva sa 40 % nárast s cieľovou hodnotou 0,0952 USD

Graf Dogecoin (DOGE) ukazuje zaujímavý vývoj, keďže „klesajúci klinový obrazec“ je veľmi blízko k prerazeniu ceny. Ak sa cena DOGE z tejto formácie vymaní, povedie to k výraznému rastu DOGE.

Ak však DOGE z formácie nevybočí a v skutočnosti sa vráti späť dovnútra, držiteľom DOGE to sťaží situáciu.

Zatiaľ prognóza DOGE naznačuje býčie prerazenie, keďže DOGE je od 31. októbra zaseknutý vo vnútri klinovej formácie. Od tohto dňa DOGE vytvára maximá a minimá takým spôsobom, že pripomína klesajúci klinový obrazec.

Vysoká šanca na rast o 18 – 40 %

Ak sa DOGE podarí úspešne vymaniť zo vzorca, pravdepodobne dôjde k 40 % nárastu a cena altcoinu sa posunie na úroveň okolo 0,0952 USD. Tento ziskový cieľ môžeme vytvoriť zistením vzdialenosti medzi swingovým low a swingovým high na 0,0688 (bod prerazenia).

Indikátor RSI tiež naznačuje, že DOGE dosiahol kritický bod, keďže sa pohybuje len o niečo vyššie ako 50. Ak teda dôjde k prerazeniu, preklopí sa aj ukazovateľ RSI smerom k býčej zóne a zvýši sa tak šanca na dosiahnutie cieľovej úrovne 0,0952 USD.

Ďalšia prognóza naznačuje, že dôjde k 18 % nárastu Dogecoinu a pravdepodobne sa dotkne úrovne 0,0816 USD, čo je tiež tvrdá rezistencia. Potom bude ďalším cieľom pre DOGE úroveň 0,0952 USD, o ktorej sme už hovorili vyššie.

Napriek všetkým týmto býčím prognózam existuje aj šanca na rally smerom nadol, ktorá povedie k pohybu DOGE o -7 %. V takom prípade cena DOGE klesne k zóne podpory 0,0550 USD. Aby k tomu došlo, bude potrebné prelomiť úroveň 0,0593 USD na týždennom časovom rámci.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top