Aktualizované 3 marca, 2023 o 09:34 am

Ripple Xrp Predpoveď pripravený na 20 Breakout

Spoločnosť Ripple plánuje spätný odkup akcií v hodnote 285 miliónov USD

Technický graf Ripple (XRP) naznačuje, že cena sa rýchlo blíži k dôležitej úrovni rezistencie. Ak dôjde k býčiemu prerazeniu tejto úrovne, povedie to k významnému býčiemu pohybu kryptomeny.

Podľa analytikov existuje šanca, že Ripple (XRP) by mohol pridať 20 % svojej hodnoty. Existuje však aj šanca, že sa dočkáme náhleho výpredaja skôr, ako dôjde k skutočnému prielomu. V takom prípade by sa býci Ripple (XRP) mohli dostať do pasce a dokonca zlikvidovať.

XRP v poslednom čase dosiahlo niekoľko nižších maxím a stále sa nachádza v dlhodobom klesajúcom trende. Ak skombinujeme swingové body s trendovou čiarou, vidíme, že úroveň rezistencie klesá. Zatiaľ sa Ripplu podarilo vytvoriť býčiu sviečku (denný graf), ale na výber nákupnej strany je ešte priskoro.

Záujem kupujúcich o Ripple (XRP) stále pretrváva

Ak sa pozrieme na cenovú akciu XRP z posledného obdobia, ukazuje sa, že záujem kupujúcich stále žije. Ešte zreteľnejšie sa to ukáže, keď sa pozrieme na 30, 50 a 100 EMA na denných grafoch. A keď na dennom grafe dôjde k opätovnému otestovaniu týchto EMA, bude to ďalšia dobrá správa pre kupujúcich.

Najväčšou výzvou však stále zostáva klesajúca trendová čiara, ktorá trvá už niekoľko rokov. Ak sa ju býkom XRP podarí preraziť a potom ju s dobrým impulzom opätovne otestovať, šance na 20 % rally budú veľmi vysoké.

Ak sa tak stane, Ripple (XRP) sa posunie k 0,493 USD a potom k 0,596 USD, ak býčí tlak zostane vysoký.

Existuje však aj šanca, že XRP by mohol čeliť vážnemu predajnému tlaku po napadnutí klesajúcej trendovej línie. To by mohlo Ripple (XRP) ďalej tlačiť nadol, a tým sa oneskorí zotavenie.

V neposlednom rade musíme brať do úvahy aj celkový sentiment na trhu kryptomien. Aj ten môže mať v blízkej budúcnosti významný vplyv na cenu Ripple (XRP).

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top