Shiba Inu (SHIB) Prognóza: Rally o 10 % je na pláne

Shiba Inu (SHIB) Prognóza: Rally o 10 % je na pláne

Technická analýza Shiba Inu (SHIB) ukazuje, že minca prechádza fázou vyčerpania. Grafy SHIB zároveň ukazujú, že existuje aj šanca na pullback, čo môže byť dobrým znamením pre tých kupujúcich, ktorí dokážu počkať.

Šance na pullback v kombinácii s pozitívnymi signálmi na ukazovateli hybnosti zatiaľ ukazujú, že Shiba Inu (SHIB) veľmi skoro zažije býčiu rally.

SHIB čaká ďalší rast

Minca už získala 16 % vzostup po tom, čo sa jej podarilo vymaniť z býčieho klesajúceho trendu. SHIB zároveň pred niekoľkými dňami vytvoril vrchol v blízkosti úrovne 0,00000824. Zdá sa však, že po vytvorení swingového maxima sa SHIB dostal pod predajný tlak.

Celkovo ukazovateľ RSI na grafe Shiba Inu (SHIB) vykazuje medvediu divergenciu, čo je znakom obratu trendu. Väčšinou tento názor platí, ale môže viesť aj k stiahnutiu späť v prítomnosti silného nákupného tlaku.

Preto možno s istotou povedať, že šance na neúspech sú pre býkov SHIB veľmi nízke. Vhodnejšou prognózou je teda konsolidácia mince Shiba Inu (SHIB). To umožní kupujúcim na vedľajšej koľaji pripojiť sa k trendu a posunúť tak mincu vyššie.

Vzhľadom na tieto okolnosti niektorí analytici požadujú 11 % rast mince Shiba Inu (SHIB). Vzhľadom na nedávny optimizmus na trhu s kryptomenami dáva zmysel, aby sa k tejto zábave pripojila aj Shiba Inu (SHIB)!

Naopak, niektorí analytici volajú aj po -4,5 % poklese Shiba Inu (SHIB), čo ho pošle nadol k zóne podpory 0,00000709. Šance na býčiu rally na Shiba Inu (SHIB) sú však vyššie v porovnaní s medvedou rally.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top