Solana Sol Konsolidácia cien naznačuje 70 Upside

Solana Sol Konsolidácia cien naznačuje 70 Upside

Cena Solana (SOL) sa blíži k bodu prelomu, ktorý by mohol diktovať ďalšie smerovanie tohto altcoinu. Ak dôjde k úspešnému prerazeniu tohto obrazca, bude to pre býčích investorov pohľad na vec.

Zatiaľ sa zdá, že Solana (SOL) môže získať až 70 % nárast, akonáhle sa jej podarí úspešne preraziť nad svoj súčasný breakout pattern.

Nedávna cenová akcia spoločnosti Solana (SOL) ukazuje inverzný H&S vzor, ktorý sa formuje už takmer rok. Z technického hľadiska tento obrazec znamená zvrat dna a pozostáva z 2 ramien + 1 hlavy.

Cena spoločnosti Solana (SOL) by sa mohla dotknúť 37,21 USD

Zatiaľ sa všetky oči upierajú na líniu krku inverzného H&S obrazca, ktorá nám napovie, či dôjde k býčiemu prelomeniu alebo nie. V prípade, že dôjde k prelomeniu pod spodný vrchol inverzného H&S, technická formácia sa tým stane neplatnou.

Podľa meraného cieľa je šanca na takmer 71,09 % rast ceny Solana (SOL), čo ju vynesie na úroveň 37,21 USD.

V čase písania tohto článku cena Solana (SOL) konsolidovala tesne pod inverznou líniou H&S, čo naznačuje, že ide o silnú rezistenciu.

Podobne aj nedávna cenová akcia naznačuje veľmi nízku volatilitu na Solane (SOL), ktorá je bežná pred obdobiami vysokej volatility a prielomu.

A vzhľadom na to, ako nedávny cenový vzorec trval niekoľko mesiacov, by bolo rozumné počkať na uzavretie nad líniou hrdla aspoň na grafe D1. Okrem toho niekoľko úspešných uzavretí nad líniou hrdla na grafe D1 dodá prielomu väčšiu dôveryhodnosť.

Pri pohľade za býčiu prognózu na úrovni 37,21 USD sa ďalšia dôležitá úroveň nachádza na úrovni 38,92 USD, ktorá je zároveň dôležitou rezistenciou. Ak sa spoločnosti Solana (SOL) podarí dosiahnuť túto úroveň, znamenalo by to 80 % rast.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top