Aktualizované 25 januára, 2023 o 10:11 am

Trading212 Jeden z najväčších maklérov v Spojenom kráľovstve a Európe

Trading212 Jeden z najväčších maklérov v Spojenom kráľovstve a Európe

Počas výluky v súvislosti s pandémiou koronavírusu COVID-19 sa investori z celého sveta venovali intenzívne podmanivým činnostiam, ako je napríklad denné obchodovanie.

Vďaka výraznému nárastu objemu retailového obchodovania zaznamenal broker bez provízií Trading 212 v roku 2020 nárast počtu svojich financovaných účtov na 600 000.

Hlavný produktový rad spoločnosti zahŕňa bezplatné čiastkové investovanie do viac ako 3 000 medzinárodných akcií, ETF, devíz a derivátov, ako aj inštruktážne videá, diskusné fóra a analytické nástroje.

S produktmi AutoInvest a Pie sa firma v poslednom čase zameriava na udržateľné a automatizované investovanie.

Napriek tomu, že sú tieto nástroje v štádiu beta, umožňujú používateľom začať vytvárať svoje portfóliá alebo „koláče“, ako ich nazýva spoločnosť Trading 212, pomocou intuitívnej technológie automatického investovania a vyvažovania.

Automatizované investovanie je podľa Ashminova „kľúčovou súčasťou našej budúcnosti, pretože nám poskytuje úžasný potenciál rozvoja a znižovania nákladov pre klientov“. ‚Denné obchodovanie je možno teraz populárne, ale pominie, tak ako každý takýto cyklus, keď zrazu všetci chcú obchodovať a špekulovať,‘

Čoskoro príde nová generácia a tá bude mať veľmi vysoké nároky na používateľskú skúsenosť. Sú proti nadmerným poplatkom a províziám. Chcú užívateľsky prívetivé rozhranie a zmluvy bez drobného písma, tvrdil. Sú pomerne nezávislí a my im vychádzame v ústrety.

Určite chceme zažiť rovnaký stupeň rastu ako v Spojenom kráľovstve, pokiaľ ide o rozvoj.

V celej Európe sa spoločnosť Trading 212 snaží byť najuznávanejšou a najdôveryhodnejšou obchodnou platformou. Aby pomohla investorom cítiť sa istejšie, usiluje sa firma o získanie licencie na investičné bankovníctvo, aby tento cieľ dosiahla.

‚Ďalšou fázou je inovovať nové nástroje a demokratizovať správu majetku vo všeobecnosti, nielen obchodovanie a investovanie.

‚Naším kľúčovým posolstvom je, že ak začnete teraz, keď máte 20 rokov, len s niekoľkými kilami každý deň, v čase odchodu do dôchodku budete miliardár. Verím, že keď sa spustí nasledujúci mesiac, výrazne nás to odlíši od konkurencie.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top