Veľryby nakúpili 620 miliónov dolárov v nádeji na prelomenie ceny

Prognóza spoločnosti DOGE: Očakáva sa 40 % nárast s cieľovou hodnotou 0,0952 USD

Po vytvorení podpory na úrovni približne 0,06 USD sa zdá, že Dogecoin (DOGE) sa pripravuje na cenový prielom. V očakávaní cenového prielomu nakúpili veľké veľryby 620 miliónov Dogecoinov (DOGE), čo zvýšilo stávky pre všetky zúčastnené strany!

Preto cena DOGE v posledných dňoch rastie, keďže nákupný tlak veľkých kupcov sa pomaly zvyšuje. Po tomto kroku veľrýb sa trhová kapitalizácia trhu s kryptomenami dostala nad úroveň 945 miliárd dolárov. V tom istom období je ďalším tokenom, ktorý po dlhom trvaní klesajúcich trendov naberá na sile, XRP.

Ak sa pozrieme na počet ľudí, ktorí dlhodobo držia DOGE, bol zaznamenaný nárast o približne 5,13 % – Dobrý nárast zaznamenali aj adresy, ktoré držia DOGE v rozsahu 100 miliónov – 1 miliarda.

Najväčšia dobrá správa však mala podobu zlepšených technických údajov na grafoch DOGE… Na základe býčích technických čítaní sa do siete DOGE pripojilo približne 6 veľrýb, ktoré pristúpili k nákupu 620 miliónov tokenov DOGE.

Vzhľadom na načasovanie tohto nákupu sa zdá, že veľryby prišli zachrániť DOGE v správny čas. Napriek masívnej objednávke zo strany veľrýb je tu ešte niekoľko technických prekážok, ktoré musí DOGE odstrániť, kým sa stane býčím!

Odborníci sa domnievajú, že najbližšia rezistencia pre DOGE sa nachádza okolo oblasti 0,069 USD… Približne 86 000 adries DOGE drží kolekciu 42 miliárd tokenov, čo ešte viac zdôrazňuje dôležitosť tejto oblasti rezistencie.

A ak sa pozrieme na hodinový graf DOGE, hodnoty RSI naznačujú, že nákupný tlak začína vykazovať známky slabosti.

Pokiaľ ide o ďalší vývoj, rozhodujúcim faktorom pre DOGE bude úroveň 0,069 USD, ktorá rozhodne o tom, či k prerazeniu skutočne dôjde, alebo nie.

Author

  • Sandra Summers

    Sandra je naším najnovším prírastkom do tímu profesionálnych obchodníkov na onlineobchodovanie.sk. Sandra sa už 6 rokov venuje obchodovaniu, zaoberá sa kryptomenami, blockchainom a arbitrážnymi príležitosťami, a preto je kľúčom k tomu, aby sme našich používateľov informovali o najnovších inováciách a trendoch, čo určite pomôže každému urobiť to najlepšie rozhodnutie vo svete obchodovania. Keď sa práve hlboko neponára do čísel, baví ju horolezectvo a dlhé prechádzky po Prahe, kde žije.

Scroll to Top